whatsapp
HAKKIMIZDA
Web Tasarım - Web Sitesi Tasarım,Web Tasarım İzmir, Web Ajansı - Basılı Malzeme

Basılı Malzeme

Reklam basımı için tüm afiş, el ilanı, broşür, dergi, katalog ve antetli kağıt tasarımlarınız, Reklam 35 tarafından hazırlanabilir. pazarlama ve iletişim ortağınız olarak, yüksek kaliteli baskının öneminin bilincindeyiz. Tasarımdan ziyade, aynı zamanda uygulamanın da yüksek kalitede olacağının güvencesini veriyoruz, bu sayede A'dan Z'ye tasarımdan üretime ve müşteriye teslimine kadar özenle çalışarak, müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Stratejik Dağıtım
Baskının yanı sıra ürününüzün yayılmasını da sağlıyoruz. Müşteri olarak sizin için yarattığımız ürünleri, deneyim, bilgi ve uzmanlığımızla, doğru şekilde nasıl yayacağımızı biliyoruz. Bir stratejik dağıtım yaparak etkili bir kampanyı temsil ediyor ve daha hızlı ve daha verimli bir şekilde hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Reklam 35 daima optimum pazarlama kampanyası için çabalamaktadır. Bizim için baskı ve dağıtım bunların doğal bir parçasıdır.

Hizmet ve Kolaylık
Kaliteli bir ürün üretmek ve stratejik olarak bunu yaymak bizim önceliğimizdir. Pazarlama ve iletişimi geliştirmenin yanı sıra aynı zamanda etkin üretimi de garanti ediyoruz. Bu şekilde tek bir çatı altında komple pazarlama sağlıyoruz. Bu, tek seferde tam bir pazarlama ve iletişim merkezi anlamına gelir, ayrıca en iyi hizmeti ve en büyük kolaylığı sağlamak için olanak sağlar.

Tasarım, basım ve dağıtım Reklam 35 in işi!


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İletişim formumuz ya da iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU
Basılı Malzeme
E-BÜLTEN KAYDI?

© Copyright 2018 Reklam 35. Tüm Hakları Saklıdır.