whatsapp
HAKKIMIZDA
Web Tasarım - Web Sitesi Tasarım,Web Tasarım İzmir, Web Ajansı - Video

Video

Reklam 35 olarak, pazarlama stratejisinin bir parçası olarak, işiniz için bir video hazırlayabiliriz. Bir broşür ya da poster gibi sabit medyaya ek olarak video ile de faydalı bir tanıtım sağlanabilir. Reklam 35 tarafından üretilen videolar aracılığıyla, müşterilerinizin sizinle iletişime geçmesi için yeni fırsatlar doğacaktır. Görsel resim yerine hareketli ürün videosu veya hizmet vitrin tanıtımı, ürün veya hizmetlerin işleyişi hakkında daha fazlasını verir. Firmanızın çalışanları da güvenilir bir izlenim verme açısından, videoya dahil edilebilir.

Biz videoları oluşturmak konusunda geniş deneyime sahibiz. Videolarımız profesyonel ekipman ile profesyonelce üretildiği için sonuçları etkileyicidir! Videolarımız ile kesinlikle rekabet piyasasında bir adım önde olacaksınız. Şirket web sitesinde de videolarınız ile müşterilerilerinize daha yalın bir anlatım sağlayabilir, iş, ürün veya hizmetlerin müşteriler için daha akılda kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca YouTube kanalı aracılığıyla videolarınızı ekleyerek işinizi tanıtabilirsiniz.

Bizimle video çekimi için gereken planı netleştirdikten sonra video biçimini vermek için yanınıza gelerek kurguyu net bir şekilde belirleyeceğiz ve üretime başlayacağız. Şirket, ürün veya hizmetin dinamik birçok görüntüsünü oluşturmak amacıyla animasyonlarla çekilen görüntüleri birleştieceğiz.

Videonuzun bitiminden sonra rekabet piyasasına karşı sosyal medyayı ve youtube kanalını aktif bir şekilde kullanarak, hızlı bir şekilde yeni destekçilerinizi alabileceksiniz.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

İletişim formumuz ya da iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU
Video
E-BÜLTEN KAYDI?

© Copyright 2018 Reklam 35. Tüm Hakları Saklıdır.